مدل مانتو رسمی فوق العاده زیبا برای خانمهای شیک پوش

مدل مانتو رسمی

مدل مانتو رسمی

مدل مانتو رسمی منحصربفرد را در تولیدات مانتو اداری مینل می توانید بیابید و با دیدن مدل های جدید شوکه شوید. یک تیم مجرب از طراحان شرکت با تلاش شبانه روزی و بدون وقفه توانستند حدود سی طرح جدید که تا به حال در هیچ جای بازار تهران نظیر آن وجود ندارد را تولید و به بازار عرضه کنند.

در طراحی این طرحها اصلا از مدل مانتو رسمی قدیمی استفاده نشده و برای راضی کردن خانمهای شیک پوش طرح هایی فوق العاده و منحصربفرد را روانه بازار کرده ایم تا حداقل سهم کوچکی از خدمت به بانوان عزیز ایران زمین را داشته باشیم.

در میان طرح های ما انواع ترکیب رنگ ها و مدل یقه های جدید را می توانید ببینید. این مانتوها با ظرافت فوق العاده بالایی دوخته شده اند و با انواع پارچه های مختلف مثل فیونا ترک و پارچه پرطرفدار کرپ مرکوری تولید و عرضه شده اند.

هر خانم با هر نوع سلیقه می تواند برای خرید لباس فرم اداری ، مدل دلخواه خود را بر اساس خواسته ی خود انتخاب کند چرا که هم مانتو ساده داریم و هم مانتو طرح دار. خانمهای شاغل در هتل ها و تالارهای پذیرایی نیز از این امر مستثنی نیستند.

حتی لباس فرم آژانس هواپیمایی نیز با طراحی جدید و شیک نیز در میان مانتوهای اداری ما وجود دارد. خانمها برای خرید لباس فرم اداری نمایشگاهی و همایشی نیز با مدل های جذاب و فوق لعاده شیک روبرو هستند.

هر رنگ کروات و یا هر ترکیب رنگ مانتو را که شما اراده کنید برایتان فراهم می کنیم چون مانتو اداری تخصص ماست و به جرات می توانیم ادعا کنیم که در این کار زبده و بسیار با تجربه هستیم. پارچه های ترک ما از شرکت بزیاق ترکیه خریداری می شود و نوع بافت و رنگ پارچه بسیار دقیق و تخصصی انجام می شود و هر مدل مانتو رسمی ما با ضمانت ۶ ماهه دوخت و پارچه عرضه می گردد.

اگر در این مدت و استفاده مداوم هر گونه مشکلی برای مانتو شلوارهای اداری شما پیش بیاید ما بدون هیچ گونه معطلی آن را تعویض می کنیم تا حسن نیت ما در قبال رضایت مشتری برای شما ثابت گردد. 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *