مدل مانتو اداری ۹۷ برای خانمهای شیک پوش

مدل مانتو اداری 97

مدل مانتو اداری ۹۷

مدل مانتو اداری ۹۷ با طراحی زیبا و منحصربفرد برای خانمهای شیک پوش طراحی شده تا تحولی جدید در صنعت مانتو اداری خانمها در بازار رقم بخورد. بسیاری خانمها از وضعیت مدل های مانتو موجود در بازار گلایه داشتند و از تکراری بودن مانتوها خسته شده اند.

از این رو برند مینل بر خود وظیفه دانست تا با تیم طراح متخصص و مجرب خود به طراحی مدل مانتو اداری ۹۷ بپردازند تا خیال خانمهای شاغل را از این روند تکراری مدل ها آسوده گرداند.

مدل مانتو اداری 97

در مدل های جدید ما سیستم یقه و جلوی مانتوها را به کلی بازبینی کرده ایم و با تغییرات حالت یقه ها در نرم افزار و سپس تولید نمونه های اولیه چندین کار با طراحی زیبا و شیک را وارد مرحله تولید نموده ایم. با نظرسنجی های انجام شده و مشاهده یک جامعه آماری از خانمها ، همگی بر زیبایی و ظرافت های ناب این مدل ها اقرار نموده و قصد خرید و استفاده از این مانتوهای زیبا در محل کار خود دارند.

این مانتو اداری های جدید در واقع حکم لباس رسمی زنانه را در محل کار دارند و باید در عین حفظ زیبایی ، پرستیژ اداری بودن آن ها حفظ می شد. در کارهای جدید ما سبک تولید کاملا با خواسته خانمها انجام شده و سلیقه های مختلف در کنار هم منجر به تولید محصولاتی زیبا از لباس رسمی زنانه گردیده است.

امید است که در آینده نیز با انتقادات و پیشنهادات بانوان گرامی اشکالات احتمالی برطرف شود و روز به روز مدل های جدید مانتو اداری وارد مرحله طراحی و تولید گردند. نظرات مشتریان محترم ما بسیار برای ما حائز اهمیت می باشد و ما کوچکترین خواسته های بانوان را در کارهای خود اجرا می کنیم چرا که این خواسته برای یک نفر خاص نیست و شاید بسیاری از خانمها با این مساله هم عقیده باشند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *