مانتو شلوار اداری شیک برند مینل با پارچه ترک عالی

مانتو شلوار اداری

مانتو شلوار اداری

مانتو شلوار اداری شیک نیازمند طراحی خوب و متریال و دوخت عالی می باشد. در تمام مراحل طراحی باید دقت کنیم تا از برش ها و اندازه هایی استفاده کنیم که کار دفرمه نشود.

میزان حاشیه و نوار دوزی و اضافه کردن طرح های تزییناتی به کار باید بسیار دقیق و حساب شده باشد. وقتی یک کار از الگوی مناسب و استاندارد تولید شود می تواند طرفداران زیادی را به خود جذب کند و نوع ترکیب رنگ مدل از مهم ترین فاکتورهای نهایی یک مانتو شلوار اداری می باشد.

مانتو شلوار اداری

قیمت لباس فرم اداری باید متناسب با کیفیت جنس پارچه و دوخت آن باشد. نباید قیمت لباس فرم اداری طوری تعیین شود که با ساختار آن مطابقت نداشته باشد. ما همواره در تولیدات خود از جنس ها و نوارها و ساتن های با کیفیت استفاده می کنیم تا بعد از شست و شوی زیاد مانتو هیچ مشکلی در ساختار مانتو شلوار اداری پیش نیاید.

ما از پارچه های ترک با کیفیت استفاده می کنیم و با توجه به نوع پارچه آن قیمت لباس فرم اداری خود را تعیین می کنیم. خانمهایی که از مدل های ما استفاده کرده اند به خوبی با کارهای ما آشناییت دارند و پس از یکبار خرید مانتو اداری باز هم ترجیح می دهند از محصولات ما استفاده کنند.

هر خانمی با هر سایزی که باشد در رنج سایزهای ما قرار دارد ، چون مساله طراحی الگو یکی از با اهمیت ترین فاکتورهای ما برای تولید می باشد. در تمام مدل ها میزان اندازه قواره رعایت شده است و وقتی که یک خانم یک مدل را با سایز ۳۸ می پوشد ، در مانتوهای دیگر مدل ها نیز همان سایز ۳۸ اندازه خواهد شد. این موضوع کمک می کند تا مشتری دچار سر درگمی نشود و هر مانتویی را که دوست دارد در همان سایز بقیه را نیز امتحان کند و از میان آن ها کالای مورد نظر خود را انتخاب نماید. 

 

One thought on “مانتو شلوار اداری شیک برند مینل با پارچه ترک عالی

  1. معصومه یوسفی says:

    سلام میشه لطفا خرید اینرتنتی رو دوباره راه اندازی کنید برای من که شهرستان هستم وازدوخت وقیمت راضی خیلی عالی بود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *