مانتو فرم شیک و بسیار جذاب با برند مینل

مانتو فرم

مانتو فرم

مانتو فرم شیک و بسیار جذاب در کنار پارچه عالی و با کیفیت به نتیجه عالی می رسد و تا زمانی که جنس و کیفیت پارچه مناسب نباشد کار زیبا را مشاهده نخواهیم کرد. دلیل اصلی اینکه پارچه خیلی مهم است این است که مشکلات جدی دقیقا بعد از شست و شوی پارچه بوجود می آید.

پارچه ای که کیفیت مناسب را نداشته باشد مشکلاتی از قبیل پرزدهی ، رنگدهی ، آبرفت زیاد ، کدر شدن و بسیاری مشکل های دیگر پیدا می کند. همچنین پارچه ای که استاندارد نباشد در موقع اتو کشیدن جمع می شود و خود این مساله باعث آبرفت زیاد آن خواهد شد.

ما به عنوان یک تولید کننده با تجربه در طی این سال ها به نوع بافت استاندارد و بادوام تولید مانتو فرم رسیده ایم و پارچه هایی که ما برای تولید مانتو اداری های خود استفاده می کنیم را به مدت شش ماه مداوم از نظر تمامی موارد بالا ضمانت می کنیم.

مانتو فرم

پارچه های ما با همکاری شرکت بزیاق ترکیه بافته و رنگ می شود و تمامی پارچه ها در یک کیفیت و یک میزان وزنی می باشد و به همین دلیل تمامی کارهای تولید شده ما با یک نوع کیفیت بوده و هست.

همچنین برای لباس فرم هواپیمایی نیز ما از دو نوع پارچه جهت تولید مانتو فرم استفاده می کنیم. یکی پارچه فیونا و دیگری پارچه کرپ می باشد. با توجه به سلیقه ها و استانداردهای هر مجموعه استفاده کننده ، هم می توان از پارچه فیونا و هم می توان از پارچه کرپ استفاده نمود.

این پارچه ها هر کدام مزایای به خصوص خود را دارند و فقط به صورت سلیقه ای انتخاب می شوند. لباس فرم هواپیمایی با پارچه فیونا برای استفاده کننده راحت تر می باشد و شخص استفاده کننده در آن راحت می باشد. لباس فرم هواپیمایی اگر با پارچه کرپ تولید شود ، پارچه کرپ مقاومت بسیار بالایی در مقابل چروکیدگی دارد و نیاز به اتوی بسیار کمتری نسبت به پارچه فیوناست. در مطالب بعدی به صورت کامل این دو پارچه را مورد نقد و بررسی قرار خواهیم داد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *