مانتو رسمی و شیک با درجیب ساتن

مانتو رسمی

مانتو رسمی

مانتو رسمی و بسیار شیک با نوار دوزی در جلوی مانتو ، زیبایی خاصی را به این مدل بخشیده است. برای درب جیب ها نیز ما از پارچه ساتن درجه یک استفاده کرده ایم تا در کنار پارچه یک ترکیب شیک و زیبا را خلق کند.

در مانتو رسمی فوق باید رنگ نوار را با رنگ مانتو تطبیق دهیم. یعنی وقتی دو رنگ متفاوت را در کنار هم به کار میبریم باید توجه داشت که این دو رنگ در کنار هم به چه صورتی مشاهده خواهند شد. طبق سالها تجربه تولید و فروش مانتو فرم اداری در شرکت مینل ، ما یک جدول ترکیب رنگ را گردآوری نموده ایم تا در موقع سفارش سازمان ها و ارگان های خصوصی یا دولتی به عنوان یک راهنما مورد استفاده قرار دهیم.

مانتو رسمی

در بازار دیده شده که بعضی مدل های مانتو اداری با ترکیب رنگ اشتباه کنار هم قرار گرفته اند و به جای اینکه استفاده از این ترکیب زیبایی و ظرافت کار را بیشتر کند ، بالعکس تمام زیبایی آن را نیز از بین برده است و این مساله باعث می گردد تا خانمها از نوع مدل های موجود در بازار گلایه کنند و کاری را که مطابق سلیقه و علاقه شخصی آنهاست را نتوانند بیابند.

به عنوان مثال ما برای فروش مانتو فرم اداری ، زمانی که از رنگ سرمه ای در بدنه اصلی مانتو استفاده می کنیم ، اگر بخواهیم که یک تنوع در مدل بوجود بیاوریم ، در کنار این رنگ ، از رنگ های کرم ، قرمز ، فیروزه ای ، زرد ، بنفش و سبز استفاده می کنیم. البته این ترکیب رنگ متناسب با لوگو و سفارش مشتریان می باشد.

حال اگر رنگ بدنه را طوسی در نظر بگیریم هیچ یک از رنگ های ذکر شده با این رنگ طوسی هم نشین نخواهد بود و حاصل کار یک مدل کاملا زشت خواهد شد. هنگامی که رنگ طوسی استفاده می شود باید در کنار آن از رنگ ذغالی یا نوک مدادی و یا رنگی که تیره تر از رنگ اصلی ما باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *