مانتو اداری جدید با پارچه فیونای ترک عالی

مانتو اداری جدید

مانتو اداری جدید

مانتو اداری جدید با طراحی بروز با برند مینل و پارچه فیونای ترک درجه یک از شرکت بزیاق ترکیه ، برگ زرینی دیگر از تولیدات مانتو اداری شرکت ما می باشد.

این مدل های جدید را از این جهت با پارچه پرطرفدار فیونا تولید کرده ایم ، چون پارچه فیونا یک پارچه چهار فصل جهت تولید مانتو اداری جدید می باشد و خانمها می توانند در چهار فصل سال از آن استفاده کنند. با نظرسنجی های زیادی که از مشتریان خود انجام شد تصمیم به حذف آستر از داخل لباس فرم زنانه گرفتیم.

مانتو اداری جدید

بسیاری از خانمها از وجود آستر در داخل کار گلایه داشتند و حق را هم به این عزیزان می دهیم چرا که وجود آستر در داخل مانتو باعث می گردد تا بدن در آن عرق کند و خود به خود باعث نارضایتی و ناراحتی مصرف کننده می گردد. همچنین ما قدهای این لباس فرم زنانه را متناسب با سایز آن تنظیم کرده ایم.

به این دلیل که هرچه سایز یک خانم کوچکتر باشد ، اندازه قد مانتوی بلند برای آن مناسب نیست و به همین دلیل با بزرگ شدن سایزها به اندازه استاندارد به قد آن ها افزوده می شود. یعنی اگر خانمی دارای جثب بزرگ و اندامی چاق باشد ، طبق تجربه هر چه قد مانتو بلندتر شود میزان چاق بودن فرد کمتر نشان داده می شود و خود این عمل باعث افزایش اعتماد به نفس در خانمهای درشت اندام می گردد.

انجام این آزمایش بسیار ساده است ، یعنی اگر یک خانمی اندام چاق و درشتی داشته باشد و یک مانتوی به نسبت کوتاه تری بپوشد ، یک تضاد بسیار مشخص در ظاهر این فرد بوجود می آید که اصلا خوشایند آنها نخواهد بود و بالعکس اگر لباس فرم زنانه بلندتر باشد ، ظاهار آن خانم بسیار برازنده تر و شکیل تر خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *